Mis on õnn? Mis teeb mind õnnelikuks? Kus olen ma õnnelik? Kellega olen ma õnnelik? Kuidas olla õnnelik? …  Kas tunned ennast ära?

Mitmeid kordi oled sa mõelnud õnne peale ja otsinud vastust aegumatutele küsimustele. Kindlasti oled kogenud õnne ning oled valmis seda ära tundma igal hetkel, olenemata aastaajast ja asukohast.

Kutsume sind Õnne Festivalile, mis leiab aset paradiisisaarel. Tõepoolest, sul ei ole vaja selleks teha tundide pikkuseid lennureise, kohaneda uue kultuuriruumiga või tutvuda kohaliku elu tutvustava kirjandusega. Tule lihtsalt kohale ja saa osa inspireerivast päevast. Kulge koos meiega põnevate seminaride, arutelude ja tegevuste vahel. Naudi head seltskonda ja maitsvat toitu.

Luba meil mõelda sinu peale ja pakkuda sulle, sinu sõpradele ja perele inspireerivat, mitmekesist ning meeli avardavat programmi. Tunne rõõmu ja õnne sellest, et saad terve päeva pühendada iseendale või lähedastele inimestele, kes väärivad sinu aega ja tähelepanu. Ole sina ise ning lase endasse uusi mõtteid, tundeid ja kogemusi.