Aire Tammsaar on lõpetanud Annely Sootsi Tervisekooli toitumisnõustaja eriala ning õppinud kondiitriks. Viies kokku kahte oskust valmistab tervist turgutavaid küpsetisi.

Aire usub, et "Terves kehas on terve vaim". Õigesti toitudes on võimalik parandada nii oma füüsilist- kui ka vaimset tervist.

Festivalil Aire räägib meie aias ja metsas söödavatest taimedest, nendest toidu valmistamisest. Ning arvestades kiiret elutempot, kõne all olevad toidud valmivad kiirelt ja lihtsalt.
 

Aivar Haller on kolmekümneaastase kogemusega mentor, kelle tööriistaks on küsimused ja õpetlikud lood. Ta on külastanud sadu Eestimaa koole ja panustanud hariduselu uuendustesse.

Õnnest: "Ma ei usu, et õnn seisneb millegi saavutamises. Pigem on see meeleseisund, mis valdab teadlikult oma elu sihti hoidvat teelolijat."


Loe Aivari kogemusest http://www.haller.ee/blogi/minu-cv/

Vaata Aivari esinemist https://youtu.be/oYxcijU26v8
Elery Tammemägi on pikaaegse kogemusega eesti homöopaat, kelle südameasjaks on tutvustada ja jagada inimestele teadmisi tervest ja tasakaalustatud elust.  Festivalil räägib ta enda elukogemusest ja sellest, kuidas tasakaal inimeste eludesse tuleb ja jääb.

"Emalt sain ellu kaasa usu, et misiganes elus juhtub, armastus ei kao kuhugi ja isalt teadmise, et kui midagi on katki, siis saab selle ära parandada." 

Loe Eleryst

www.arengutee.com/homoumlopaatiast.htmlJesper Parve on endine profikorvpallur, nüüdne maailmarändur, blogija ja kirjanik, kellest viimasel ajal on saanud omamoodi eestkõneleja Eesti meestele. Oma blogis ja raamatutes ei kuuluta Jesper ülemaailmset suurt tõde meestest, vaid räägib pigem erinevaid mõtteid-ideid meheks olemisest läbi oma kogemuste.

Kirjastusel Pilgrim on ilmunud Jesper Parve raamat “Mees. Otse ja ausalt” ning kirjastusel Petrone Print raamat “Minu Bali”.

Vaata Jesperi lugu  https://youtu.be/46D0V3dLVK8
Kadi Männamaa
on Hiiumaalt pärit, elab ja töötab Tallinnas, kuid iga vaba hetke veedab kodusaarel. Igapäevase töö kõrvalt jõudis Kadi Shindoni 2013. aastal ning asus seda õppima 2016. aastal, mil sai ka assistent-instruktori tunnistuse meetodi loojalt Kazuko  Kuratomilt. Alates sellest ajast juhendab ta venitus- ja lõõgastustunde. Kadi on läbinud ka Sonkyo kursuse ning kasutab neid venitustehnikaid oma tundides. Samuti jätkab ta instruktori õpinguid.

Shindo sobib igas vanuses ja erinevas füüsilises vormis inimestele, nii aistele, meestele kui ka lastele. 
Luidja tsirkusetalu on maagiline koht Hiiumaal, kus kohtuvad head mõtted ja erinevad kunstivaldkonnad. Seekord tuleb Tsirkusetalu Õnne Festivalile, et valgustada teed õnne südamesse. See tulerituaal on spetsiaalselt loodud festivali jaoks kahe tuletantsija poolt.

Helena Ehrenbusch, Luidja Tsirkusetalu omanik ja idee autor: "Ma soovin, et igaüks leiaks elus oma tule."

https://www.tsirkusetalu.com/
https://www.facebook.com/tsirkusetalu/
Rain Vainik on vabakutseline DJ ja ja vaba tantsu juhendaja. Tal on mitmekülgne kogemus tervisliku toidu ja terve vaimuga. Õnne Festivalil loob Rain pööripäeva tuletantsu meeleolu ja viib meid tantsurännakule läbi viie rütmi.

"Minu eesmärgiks on õnne ja rõõmu suurendamine, nii endas kui ka oma ümber. Vaba ja piirideta liikumine, tervist, keskkonda ja elu toetav toitumine ning süvitsiminev elutunnetus – need on põhimõtted, mille toel on õnnelikkus ja elurõõm praktiliselt garanteeritud."

Loe veel https://tantsud.humare.ee/juhendajad

Reigo Ahvenon pikaajalise kogemusega muusik, kes on kaasa teinud mitmetes ägedates kollektiivides ning juhtinud telesaateid. Õnne Festivalil Reigo viib läbi ühistöötoa “Aafrika küla kõla”.

Reigo endast "Olen muusik ja trummi-inimene, kellel on hobi, kirg ja töö levitada muusika praktilise tegemise rõõmu ka mittemuusikute seas."


Vaata Reigo töötuba https://youtu.be/NAWUdOa4UGg


Rita Sülla on hiidlane, kelle huvi elu protsesside vastu on viinud ta lõputule enesearengu teele. Ta on Õnne Festivali üks liikmetest ning temaga koos alustame festivali päikesetõusu matkaga. Rita on veendunud, et igasugune liikumine toob hea tuju ja parema tervise.

"Olen igal võimalusel looduses. Teen neid asju, mis mulle rõõmu teevad - see ongi minu jaoks õnn. Elu on põnev teekond"